SIT8920AML31-18N-40.000000Y
SiTimeSiTime
SIT8920AML31-18N-40.000000Y Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: SIT8920AML31-18N-40.000000Y
Producator / Marca: SiTime
Descrierea produsului OSC MEMS 40.0000MHZ LVCMOS SMD
Foi de date: 1.SIT8920AML31-18N-40.000000Y.pdf2.SIT8920AML31-18N-40.000000Y.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile SIT8920AML31-18N-40.000000Y
Număr parc SIT8920AML31-18N-40.000000Y Producător SiTime
Descriere OSC MEMS 40.0000MHZ LVCMOS SMD Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
Tensiune - Aprovizionare 1.8V Tip XO (Standard)
Dimensiune / Dimensiune 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm) Serie SiT8920
Evaluări - ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz 4-SMD, No Lead producție LVCMOS, LVTTL
Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C Tipul de montare Surface Mount
Înălțime - așezată (Max) 0.032" (0.80mm) Funcţie -
Frecvență Stabilitate ±20ppm Frecvență 40MHz
descriere detaliata 40MHz XO (Standard) LVCMOS, LVTTL Oscillator 1.8V 4-SMD, No Lead Curent - aprovizionare (Max) 4mA