SIT8920AM-83-33E-30.000000T
SiTimeSiTime
SIT8920AM-83-33E-30.000000T Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: SIT8920AM-83-33E-30.000000T
Producator / Marca: SiTime
Descrierea produsului OSC MEMS 30.0000MHZ LVCMOS SMD
Foi de date: 1.SIT8920AM-83-33E-30.000000T.pdf2.SIT8920AM-83-33E-30.000000T.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
3000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile SIT8920AM-83-33E-30.000000T
Număr parc SIT8920AM-83-33E-30.000000T Producător SiTime
Descriere OSC MEMS 30.0000MHZ LVCMOS SMD Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
Tensiune - Aprovizionare 3.3V Tip XO (Standard)
Dimensiune / Dimensiune 0.276" Dia x 0.197" L (7.00mm x 5.00mm) Serie SiT8920
Evaluări - ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz 4-SMD, No Lead producție LVCMOS, LVTTL
Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C Tipul de montare Surface Mount
Înălțime - așezată (Max) 0.039" (1.00mm) Funcţie Enable/Disable
Frecvență Stabilitate ±50ppm Frecvență 30MHz
descriere detaliata 30MHz XO (Standard) LVCMOS, LVTTL Oscillator 3.3V Enable/Disable 4-SMD, No Lead Curent - aprovizionare (Max) 4.5mA
Curent - furnizare (dezactivare) (Max) 4.1mA Rezonator de bază MEMS