SIT8920AM-23-33E-40.000000G
SiTimeSiTime
SIT8920AM-23-33E-40.000000G Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: SIT8920AM-23-33E-40.000000G
Producator / Marca: SiTime
Descrierea produsului OSC MEMS 40.0000MHZ LVCMOS SMD
Foi de date: 1.SIT8920AM-23-33E-40.000000G.pdf2.SIT8920AM-23-33E-40.000000G.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
250 pcs
500 pcs
750 pcs
1250 pcs
2500 pcs
  • Mesaj
Specificațiile SIT8920AM-23-33E-40.000000G
Număr parc SIT8920AM-23-33E-40.000000G Producător SiTime
Descriere OSC MEMS 40.0000MHZ LVCMOS SMD Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
Tensiune - Aprovizionare 3.3V Tip XO (Standard)
Dimensiune / Dimensiune - Serie SiT8920
Evaluări - ambalare -
Pachet / Caz - producție LVCMOS, LVTTL
Alte nume 1473-31018-2
Q9125969
SIT8920AM-23-33E-40.000000G-ND
Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C
Tipul de montare - Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Înălțime - așezată (Max) -
Funcţie Enable/Disable Frecvență Stabilitate ±50ppm
Frecvență 40MHz descriere detaliata 40MHz XO (Standard) LVCMOS, LVTTL Oscillator 3.3V Enable/Disable
Curent - aprovizionare (Max) 4.7mA Curent - furnizare (dezactivare) (Max) 4.5mA