SIT8920AM-12-33E-1.000000D
SiTimeSiTime
SIT8920AM-12-33E-1.000000D Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: SIT8920AM-12-33E-1.000000D
Producator / Marca: SiTime
Descrierea produsului OSC MEMS 1.0000MHZ LVCMOS SMD
Foi de date: 1.SIT8920AM-12-33E-1.000000D.pdf2.SIT8920AM-12-33E-1.000000D.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
3000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile SIT8920AM-12-33E-1.000000D
Număr parc SIT8920AM-12-33E-1.000000D Producător SiTime
Descriere OSC MEMS 1.0000MHZ LVCMOS SMD Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
Tensiune - Aprovizionare 3.3V Tip XO (Standard)
Dimensiune / Dimensiune 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm) Serie SiT8920
Evaluări - ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz 4-SMD, No Lead producție LVCMOS, LVTTL
Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C Tipul de montare Surface Mount
Înălțime - așezată (Max) 0.032" (0.80mm) Funcţie Enable/Disable
Frecvență Stabilitate ±25ppm Frecvență 1MHz
descriere detaliata 1MHz XO (Standard) LVCMOS, LVTTL Oscillator 3.3V Enable/Disable 4-SMD, No Lead Curent - aprovizionare (Max) 4.5mA
Curent - furnizare (dezactivare) (Max) 4.1mA Rezonator de bază MEMS