SIT8918BET7-33E
SiTimeSiTime
SiTime
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: SIT8918BET7-33E
Producator / Marca: SiTime
Descrierea produsului OSC MEMS
Foi de date: 1.SIT8918BET7-33E.pdf2.SIT8918BET7-33E.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
  • Mesaj
Specificațiile SIT8918BET7-33E
Număr parc SIT8918BET7-33E Producător SiTime
Descriere OSC MEMS Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 10371 pcs Fișa cu date 1.SIT8918BET7-33E.pdf2.SIT8918BET7-33E.pdf
Tensiune - Aprovizionare 3.3V Tip XO (Standard)
Spread Spectrum Bandwidth - Dimensiune / Dimensiune 0.079" L x 0.063" W (2.00mm x 1.60mm)
Serie SiT8918B Evaluări -
producție LVCMOS Temperatura de Operare -40°C ~ 105°C
Tipul de montare Surface Mount Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Înălţime 0.032" (0.80mm)
Funcţie Enable/Disable Frecvență Stabilitate (Total) -
Frecvență Stabilitate ±20ppm descriere detaliata XO (Standard) LVCMOS 1MHz ~ 110MHz Programmable Oscillator 3.3V Enable/Disable 4-SMD, No Lead
Curent - aprovizionare (Max) 4.7mA Curent - furnizare (dezactivare) (Max) 4.5mA
Rezonator de bază MEMS Interval de frecvență disponibil 1MHz ~ 110MHz