SIT8918BE-32-33E-20.000000Y
SiTimeSiTime
SIT8918BE-32-33E-20.000000Y Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: SIT8918BE-32-33E-20.000000Y
Producator / Marca: SiTime
Descrierea produsului OSC MEMS 20.0000MHZ LVCMOS SMD
Foi de date: SIT8918BE-32-33E-20.000000Y.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile SIT8918BE-32-33E-20.000000Y
Număr parc SIT8918BE-32-33E-20.000000Y Producător SiTime
Descriere OSC MEMS 20.0000MHZ LVCMOS SMD Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 94273 pcs Fișa cu date SIT8918BE-32-33E-20.000000Y.pdf
Tensiune - Aprovizionare 3.3V Tip XO (Standard)
Dimensiune / Dimensiune 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm) Serie SiT8918B
Evaluări - ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz 4-SMD, No Lead producție LVCMOS, LVTTL
Alte nume SIT8918BE-32-33E-20.0000000Y
SIT8918BE-32-33E-20.0000000Y-ND
Temperatura de Operare -40°C ~ 105°C
Tipul de montare Surface Mount Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Înălțime - așezată (Max) 0.032" (0.80mm)
Funcţie Enable/Disable Frecvență Stabilitate ±25ppm
Frecvență 20MHz descriere detaliata 20MHz XO (Standard) LVCMOS, LVTTL Oscillator 3.3V Enable/Disable 4-SMD, No Lead
Curent - aprovizionare (Max) 4.5mA Curent - furnizare (dezactivare) (Max) 4.1mA