SIT8918BA-73-25E-80.000000D
SiTIMESiTIME
SiTIME
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: SIT8918BA-73-25E-80.000000D
Producator / Marca: SiTime
Descrierea produsului OSC MEMS 80.0000MHZ LVCMOS SMD
Foi de date: SIT8918BA-73-25E-80.000000D.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
3000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile SIT8918BA-73-25E-80.000000D
Număr parc SIT8918BA-73-25E-80.000000D Producător SiTIME
Descriere OSC MEMS 80.0000MHZ LVCMOS SMD Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 81701 pcs Fișa cu date SIT8918BA-73-25E-80.000000D.pdf
Tip MEMS (Silicon) Dimensiune / Dimensiune 0.079" L x 0.063" W (2.00mm x 1.60mm)
Shell Style 2.5V Serie SiT8918
Starea RoHS Tape & Reel (TR) Evaluări -
Polarizare 4-SMD, No Lead producție Enable/Disable
Temperatura de Operare -40°C ~ 125°C Tipul de montare Surface Mount
Înălțime - așezată (Max) 0.031" (0.80mm) Frecvența toleranței ±50ppm
Frecvență - ieșire 1 4.1mA Frecvență 80MHz
Descriere extinsă 80MHz LVCMOS MEMS (Silicon) Oscillator Surface Mount 2.5V 4.2mA Enable/Disable Descriere OSC MEMS 80.0000MHZ LVCMOS SMD
Curent - aprovizionare (Max) LVCMOS Curent - furnizare (dezactivare) (Max) 4.2mA