SIT8918BA-22-33E-45.000000E
SiTimeSiTime
SIT8918BA-22-33E-45.000000E Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: SIT8918BA-22-33E-45.000000E
Producator / Marca: SiTime
Descrierea produsului OSC MEMS 45.0000MHZ LVCMOS SMD
Foi de date: SIT8918BA-22-33E-45.000000E.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile SIT8918BA-22-33E-45.000000E
Număr parc SIT8918BA-22-33E-45.000000E Producător SiTime
Descriere OSC MEMS 45.0000MHZ LVCMOS SMD Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 59076 pcs Fișa cu date SIT8918BA-22-33E-45.000000E.pdf
Tensiune - Aprovizionare 3.3V Tip XO (Standard)
Dimensiune / Dimensiune 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) Serie SiT8918B
Evaluări - ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz 4-SMD, No Lead producție LVCMOS, LVTTL
Temperatura de Operare -40°C ~ 125°C Tipul de montare Surface Mount
Înălțime - așezată (Max) 0.032" (0.80mm) Funcţie Enable/Disable
Frecvență Stabilitate ±25ppm Frecvență 45MHz
descriere detaliata 45MHz XO (Standard) LVCMOS, LVTTL Oscillator 3.3V Enable/Disable 4-SMD, No Lead Curent - aprovizionare (Max) 4.5mA
Curent - furnizare (dezactivare) (Max) 4.1mA Rezonator de bază MEMS