SIT8918BA-13-33E-50.000000D
SiTimeSiTime
SIT8918BA-13-33E-50.000000D Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: SIT8918BA-13-33E-50.000000D
Producator / Marca: SiTime
Descrierea produsului OSC MEMS 50.0000MHZ LVCMOS SMD
Foi de date: SIT8918BA-13-33E-50.000000D.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
3000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile SIT8918BA-13-33E-50.000000D
Număr parc SIT8918BA-13-33E-50.000000D Producător SiTime
Descriere OSC MEMS 50.0000MHZ LVCMOS SMD Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 79369 pcs Fișa cu date SIT8918BA-13-33E-50.000000D.pdf
Tensiune - Aprovizionare 3.3V Tip XO (Standard)
Dimensiune / Dimensiune 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm) Serie SiT8918B
Evaluări - ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz 4-SMD, No Lead producție LVCMOS, LVTTL
Alte nume SIT8918BA-13-33E-50.00000D
SIT8918BA-13-33E-50.00000D-ND
Temperatura de Operare -40°C ~ 125°C
Tipul de montare Surface Mount Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Înălțime - așezată (Max) 0.032" (0.80mm)
Funcţie Enable/Disable Frecvență Stabilitate ±50ppm
Frecvență 50MHz descriere detaliata 50MHz XO (Standard) LVCMOS, LVTTL Oscillator 3.3V Enable/Disable 4-SMD, No Lead
Curent - aprovizionare (Max) 4.5mA Curent - furnizare (dezactivare) (Max) 4.1mA