SIT8918BA-11-33N-30.000000
SiTimeSiTime
SIT8918BA-11-33N-30.000000 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: SIT8918BA-11-33N-30.000000
Producator / Marca: SiTime
Descrierea produsului OSC MEMS 30.0000MHZ LVCMOS
Foi de date: SIT8918BA-11-33N-30.000000.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
30 pcs
  • Mesaj
Specificațiile SIT8918BA-11-33N-30.000000
Număr parc SIT8918BA-11-33N-30.000000 Producător SiTime
Descriere OSC MEMS 30.0000MHZ LVCMOS Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 18438 pcs Fișa cu date SIT8918BA-11-33N-30.000000.pdf
Tensiune - Aprovizionare 3.3V Tip XO (Standard)
Dimensiune / Dimensiune 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm) Serie SiT8918B
Evaluări - ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz 4-SMD, No Lead producție LVCMOS, LVTTL
Alte nume Q9539976 Temperatura de Operare -40°C ~ 125°C
Tipul de montare Surface Mount Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Înălțime - așezată (Max) 0.032" (0.80mm)
Funcţie - Frecvență Stabilitate ±20ppm
Frecvență 30MHz descriere detaliata 30MHz XO (Standard) LVCMOS, LVTTL Oscillator 3.3V 4-SMD, No Lead
Curent - aprovizionare (Max) 4.7mA Curent - furnizare (dezactivare) (Max) -
Rezonator de bază MEMS
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
SIT8918BA-11-33N-30.000000D
SIT8918BA-11-33N-30.000000D
Producători: SiTime
Descriere: OSC MEMS 30.0000MHZ LVCMOS SMD
In stoc: 81401 pcs
Descarca: SIT8918BA-11-33N-30.000000D.pdf
RFQ
SIT8918BA-11-33N-25.000000E
SIT8918BA-11-33N-25.000000E
Producători: SiTime
Descriere: OSC MEMS 25.0000MHZ LVCMOS SMD
In stoc: 75923 pcs
Descarca: SIT8918BA-11-33N-25.000000E.pdf
RFQ
SIT8918BA-11-33N-8.000000G
SIT8918BA-11-33N-8.000000G
Descriere: OSC MEMS 8.0000MHZ LVCMOS SMD
Descarca: SIT8918BA-11-33N-8.000000G.pdf
SIT8918BA-11-33N-30.000000G
SIT8918BA-11-33N-30.000000G
Descarca: SIT8918BA-11-33N-30.000000G.pdf
SIT8918BA-11-33E-74.250000E
SIT8918BA-11-33E-74.250000E
Descriere: OSC MEMS 74.2500MHZ LVCMOS SMD
Descarca: SIT8918BA-11-33E-74.250000E.pdf
SIT8918BA-11-33E-74.250000D
SIT8918BA-11-33E-74.250000D
Descarca: SIT8918BA-11-33E-74.250000D.pdf
SIT8918BA-11-33N-30.000000E
SIT8918BA-11-33N-30.000000E