SIT8918AAU7-18N
Prezentarea produsului
Număr parc: SIT8918AAU7-18N
Producator / Marca: SiTime
Descrierea produsului OSC MEMS
Foi de date: 1.SIT8918AAU7-18N.pdf2.SIT8918AAU7-18N.pdf
  • Mesaj
Specificațiile SIT8918AAU7-18N
Număr parc SIT8918AAU7-18N Producător SiTime
Descriere OSC MEMS Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 8981 pcs Fișa cu date 1.SIT8918AAU7-18N.pdf2.SIT8918AAU7-18N.pdf
Tensiune - Aprovizionare 1.8V Tip XO (Standard)
Spread Spectrum Bandwidth - Dimensiune / Dimensiune 0.079" L x 0.063" W (2.00mm x 1.60mm)
Serie SiT8918 Evaluări -
producție LVCMOS Temperatura de Operare -40°C ~ 125°C
Tipul de montare Surface Mount Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Înălţime 0.032" (0.80mm)
Funcţie - Frecvență Stabilitate (Total) -
Frecvență Stabilitate ±20ppm descriere detaliata XO (Standard) LVCMOS 1MHz ~ 110MHz Programmable Oscillator 1.8V 4-SMD, No Lead
Curent - aprovizionare (Max) 4.5mA Rezonator de bază MEMS
Interval de frecvență disponibil 1MHz ~ 110MHz