SIT8225AI-22-33E-25.001200T
SiTimeSiTime
SIT8225AI-22-33E-25.001200T Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: SIT8225AI-22-33E-25.001200T
Producator / Marca: SiTime
Descrierea produsului OSC MEMS 25.0012MHZ LVCMOS LVTTL
Foi de date: SIT8225AI-22-33E-25.001200T.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
3000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile SIT8225AI-22-33E-25.001200T
Număr parc SIT8225AI-22-33E-25.001200T Producător SiTime
Descriere OSC MEMS 25.0012MHZ LVCMOS LVTTL Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 75972 pcs Fișa cu date SIT8225AI-22-33E-25.001200T.pdf
Tensiune - Aprovizionare 3.3V Tip XO (Standard)
Dimensiune / Dimensiune 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) Serie SiT8225
Evaluări - ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz 4-SMD, No Lead producție LVCMOS, LVTTL
Temperatura de Operare -40°C ~ 85°C Tipul de montare Surface Mount
Înălțime - așezată (Max) 0.032" (0.80mm) Funcţie Enable/Disable
Frecvență Stabilitate ±25ppm Frecvență 25.0012MHz
descriere detaliata 25.0012MHz XO (Standard) LVCMOS, LVTTL Oscillator 3.3V Enable/Disable 4-SMD, No Lead Curent - aprovizionare (Max) 33mA
Curent - furnizare (dezactivare) (Max) 31mA Rezonator de bază MEMS