SIT8209AI-G2-33E-198.000000Y
SiTimeSiTime
SIT8209AI-G2-33E-198.000000Y Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: SIT8209AI-G2-33E-198.000000Y
Producator / Marca: SiTime
Descrierea produsului OSC MEMS 198.0000MHZ LVCMOS TTL
Foi de date: SIT8209AI-G2-33E-198.000000Y.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile SIT8209AI-G2-33E-198.000000Y
Număr parc SIT8209AI-G2-33E-198.000000Y Producător SiTime
Descriere OSC MEMS 198.0000MHZ LVCMOS TTL Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 39537 pcs Fișa cu date SIT8209AI-G2-33E-198.000000Y.pdf
Tensiune - Aprovizionare 3.3V Tip XO (Standard)
Dimensiune / Dimensiune 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm) Serie SiT8209
Evaluări - ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz 4-SMD, No Lead producție LVCMOS, LVTTL
Temperatura de Operare -40°C ~ 85°C Tipul de montare Surface Mount
Înălțime - așezată (Max) 0.032" (0.80mm) Funcţie Enable/Disable
Frecvență Stabilitate ±25ppm Frecvență 198MHz
descriere detaliata 198MHz XO (Standard) LVCMOS, LVTTL Oscillator 3.3V Enable/Disable 4-SMD, No Lead Curent - aprovizionare (Max) 36mA
Curent - furnizare (dezactivare) (Max) 31mA Rezonator de bază MEMS