SIT8209AI-G1-28S-150.000000Y
SiTimeSiTime
SiTime
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: SIT8209AI-G1-28S-150.000000Y
Producator / Marca: SiTime
Descrierea produsului -40 TO 85C, 2520, 20PPM, 2.8V, 1
Foi de date: SIT8209AI-G1-28S-150.000000Y.pdf
  • Mesaj
Specificațiile SIT8209AI-G1-28S-150.000000Y
Număr parc SIT8209AI-G1-28S-150.000000Y Producător SiTime
Descriere -40 TO 85C, 2520, 20PPM, 2.8V, 1 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 27801 pcs Fișa cu date SIT8209AI-G1-28S-150.000000Y.pdf
Tensiune - Aprovizionare 2.8V Tip XO (Standard)
Dimensiune / Dimensiune 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm) Serie SiT8209
Evaluări - ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz 4-SMD, No Lead producție LVCMOS, LVTTL
Temperatura de Operare -40°C ~ 85°C Tipul de montare Surface Mount
Înălțime - așezată (Max) 0.032" (0.80mm) Funcţie Standby (Power Down)
Frecvență Stabilitate ±20ppm Frecvență 150MHz
descriere detaliata 150MHz XO (Standard) LVCMOS, LVTTL Oscillator 2.8V Standby (Power Down) 4-SMD, No Lead Curent - aprovizionare (Max) 36mA