SIT8209AI-83-33E-100.000000Y
SiTimeSiTime
SIT8209AI-83-33E-100.000000Y Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: SIT8209AI-83-33E-100.000000Y
Producator / Marca: SiTime
Descrierea produsului OSC MEMS 100.0000MHZ LVCMOS TTL
Foi de date: SIT8209AI-83-33E-100.000000Y.pdf
  • Mesaj
Specificațiile SIT8209AI-83-33E-100.000000Y
Număr parc SIT8209AI-83-33E-100.000000Y Producător SiTime
Descriere OSC MEMS 100.0000MHZ LVCMOS TTL Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 60022 pcs Fișa cu date SIT8209AI-83-33E-100.000000Y.pdf
Tensiune - Aprovizionare 3.3V Tip XO (Standard)
Dimensiune / Dimensiune 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm) Serie SiT8209
Evaluări - ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz 4-SMD, No Lead producție LVCMOS, LVTTL
Alte nume SIT8209AI-83-33E-100.0000Y
SIT8209AI-83-33E-100.0000Y-ND
Temperatura de Operare -40°C ~ 85°C
Tipul de montare Surface Mount Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Înălțime - așezată (Max) 0.039" (1.00mm)
Funcţie Enable/Disable Frecvență Stabilitate ±50ppm
Frecvență 100MHz descriere detaliata 100MHz XO (Standard) LVCMOS, LVTTL Oscillator 3.3V Enable/Disable 4-SMD, No Lead
Curent - aprovizionare (Max) 36mA Curent - furnizare (dezactivare) (Max) 31mA