SIT8209AI-81-28E-166.000000Y
SiTimeSiTime
SiTime
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: SIT8209AI-81-28E-166.000000Y
Producator / Marca: SiTime
Descrierea produsului -40 TO 85C, 7050, 20PPM, 2.8V, 1
Foi de date: SIT8209AI-81-28E-166.000000Y.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile SIT8209AI-81-28E-166.000000Y
Număr parc SIT8209AI-81-28E-166.000000Y Producător SiTime
Descriere -40 TO 85C, 7050, 20PPM, 2.8V, 1 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 25333 pcs Fișa cu date SIT8209AI-81-28E-166.000000Y.pdf
Tensiune - Aprovizionare 2.8V Tip XO (Standard)
Dimensiune / Dimensiune 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm) Serie SiT8209
Evaluări - ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz 4-SMD, No Lead producție LVCMOS, LVTTL
Temperatura de Operare -40°C ~ 85°C Tipul de montare Surface Mount
Înălțime - așezată (Max) 0.039" (1.00mm) Funcţie Enable/Disable
Frecvență Stabilitate ±20ppm Frecvență 166MHz
descriere detaliata 166MHz XO (Standard) LVCMOS, LVTTL Oscillator 2.8V Enable/Disable 4-SMD, No Lead Curent - aprovizionare (Max) 36mA
Curent - furnizare (dezactivare) (Max) 31mA Rezonator de bază MEMS