SIT8209AC-GF-18E-200.000000T
SiTimeSiTime
SIT8209AC-GF-18E-200.000000T Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: SIT8209AC-GF-18E-200.000000T
Producator / Marca: SiTime
Descrierea produsului OSC MEMS 200.0000MHZ LVCMOS TTL
Foi de date: SIT8209AC-GF-18E-200.000000T.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
3000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile SIT8209AC-GF-18E-200.000000T
Număr parc SIT8209AC-GF-18E-200.000000T Producător SiTime
Descriere OSC MEMS 200.0000MHZ LVCMOS TTL Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 19273 pcs Fișa cu date SIT8209AC-GF-18E-200.000000T.pdf
Tensiune - Aprovizionare 1.8V Tip XO (Standard)
Dimensiune / Dimensiune 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm) Serie SiT8209
Evaluări - ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz 4-SMD, No Lead producție LVCMOS, LVTTL
Temperatura de Operare -20°C ~ 70°C Tipul de montare Surface Mount
Înălțime - așezată (Max) 0.032" (0.80mm) Funcţie Enable/Disable
Frecvență Stabilitate ±10ppm Frecvență 200MHz
descriere detaliata 200MHz XO (Standard) LVCMOS, LVTTL Oscillator 1.8V Enable/Disable 4-SMD, No Lead Curent - aprovizionare (Max) 33mA
Curent - furnizare (dezactivare) (Max) 30mA Rezonator de bază MEMS