SIT8208AI-GF-18S-26.000000X
SiTimeSiTime
SIT8208AI-GF-18S-26.000000X Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: SIT8208AI-GF-18S-26.000000X
Producator / Marca: SiTime
Descrierea produsului OSC MEMS 26.0000MHZ LVCMOS LVTTL
Foi de date: 1.SIT8208AI-GF-18S-26.000000X.pdf2.SIT8208AI-GF-18S-26.000000X.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
250 pcs
  • Mesaj
Specificațiile SIT8208AI-GF-18S-26.000000X
Număr parc SIT8208AI-GF-18S-26.000000X Producător SiTime
Descriere OSC MEMS 26.0000MHZ LVCMOS LVTTL Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
Tensiune - Aprovizionare 1.8V Tip XO (Standard)
Dimensiune / Dimensiune 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm) Serie SiT8208
Evaluări - ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz 4-SMD, No Lead producție LVCMOS, LVTTL
Alte nume 1473-1504-2 Temperatura de Operare -40°C ~ 85°C
Tipul de montare Surface Mount Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Înălțime - așezată (Max) 0.032" (0.80mm)
Funcţie Standby (Power Down) Frecvență Stabilitate ±10ppm
Frecvență 26MHz descriere detaliata 26MHz XO (Standard) LVCMOS, LVTTL Oscillator 1.8V Standby (Power Down) 4-SMD, No Lead
Curent - aprovizionare (Max) 31mA Curent - furnizare (dezactivare) (Max) 10µA