SIT8208AI-G3-25E-10.000000T
SiTimeSiTime
SiTime
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: SIT8208AI-G3-25E-10.000000T
Producator / Marca: SiTime
Descrierea produsului -40 TO 85C, 2520, 50PPM, 2.5V, 1
Foi de date: SIT8208AI-G3-25E-10.000000T.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
3000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile SIT8208AI-G3-25E-10.000000T
Număr parc SIT8208AI-G3-25E-10.000000T Producător SiTime
Descriere -40 TO 85C, 2520, 50PPM, 2.5V, 1 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 106418 pcs Fișa cu date SIT8208AI-G3-25E-10.000000T.pdf
Tensiune - Aprovizionare 2.5V Tip XO (Standard)
Dimensiune / Dimensiune 0.106" L x 0.094" W (2.70mm x 2.40mm) Serie SiT8208
Evaluări - ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz 4-SMD, No Lead producție LVCMOS, LVTTL
Temperatura de Operare -40°C ~ 85°C Tipul de montare Surface Mount
Înălțime - așezată (Max) 0.032" (0.80mm) Funcţie Enable/Disable
Frecvență Stabilitate ±50ppm Frecvență 10MHz
descriere detaliata 10MHz XO (Standard) LVCMOS, LVTTL Oscillator 2.5V Enable/Disable 4-SMD, No Lead Curent - aprovizionare (Max) 33mA
Curent - furnizare (dezactivare) (Max) 31mA Rezonator de bază MEMS