SIT8208AI-G3-18E-72.000000X
SiTimeSiTime
SiTime
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: SIT8208AI-G3-18E-72.000000X
Producator / Marca: SiTime
Descrierea produsului -40 TO 85C, 2520, 50PPM, 1.8V, 7
Foi de date: SIT8208AI-G3-18E-72.000000X.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
250 pcs
  • Mesaj
Specificațiile SIT8208AI-G3-18E-72.000000X
Număr parc SIT8208AI-G3-18E-72.000000X Producător SiTime
Descriere -40 TO 85C, 2520, 50PPM, 1.8V, 7 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 69349 pcs Fișa cu date SIT8208AI-G3-18E-72.000000X.pdf
Tensiune - Aprovizionare 1.8V Tip XO (Standard)
Serie SiT8208 Evaluări -
ambalare Tape & Reel (TR) Pachet / Caz 4-SMD, No Lead
producție LVCMOS, LVTTL Temperatura de Operare -40°C ~ 85°C
Tipul de montare Surface Mount Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Înălțime - așezată (Max) 0.032" (0.80mm)
Funcţie Enable/Disable Frecvență Stabilitate ±50ppm
Frecvență 72MHz descriere detaliata 72MHz XO (Standard) LVCMOS, LVTTL Oscillator 1.8V Enable/Disable 4-SMD, No Lead
Curent - aprovizionare (Max) 31mA Curent - furnizare (dezactivare) (Max) 30mA