SIT8208AI-G2-18E-48.000000T
SiTimeSiTime
SIT8208AI-G2-18E-48.000000T Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: SIT8208AI-G2-18E-48.000000T
Producator / Marca: SiTime
Descrierea produsului OSC MEMS 48.0000MHZ LVCMOS SMD
Foi de date: SIT8208AI-G2-18E-48.000000T.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
3000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile SIT8208AI-G2-18E-48.000000T
Număr parc SIT8208AI-G2-18E-48.000000T Producător SiTime
Descriere OSC MEMS 48.0000MHZ LVCMOS SMD Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 83468 pcs Fișa cu date SIT8208AI-G2-18E-48.000000T.pdf
Tensiune - Aprovizionare 1.8V Tip XO (Standard)
Dimensiune / Dimensiune 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm) Serie SiT8208
Evaluări - ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz 4-SMD, No Lead producție LVCMOS
Temperatura de Operare -40°C ~ 85°C Tipul de montare Surface Mount
Înălțime - așezată (Max) 0.032" (0.80mm) Funcţie Enable/Disable
Frecvență Stabilitate ±25ppm Frecvență 48MHz
descriere detaliata 48MHz XO (Standard) LVCMOS Oscillator 1.8V Enable/Disable 4-SMD, No Lead Curent - aprovizionare (Max) 31mA
Curent - furnizare (dezactivare) (Max) 30mA Rezonator de bază MEMS