SIT8208AI-83-33E-24.000000Y
SiTimeSiTime
SIT8208AI-83-33E-24.000000Y Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: SIT8208AI-83-33E-24.000000Y
Producator / Marca: SiTime
Descrierea produsului OSC MEMS 24.0000MHZ LVCMOS SMD
Foi de date: SIT8208AI-83-33E-24.000000Y.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile SIT8208AI-83-33E-24.000000Y
Număr parc SIT8208AI-83-33E-24.000000Y Producător SiTime
Descriere OSC MEMS 24.0000MHZ LVCMOS SMD Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 79206 pcs Fișa cu date SIT8208AI-83-33E-24.000000Y.pdf
Tensiune - Aprovizionare 3.3V Tip XO (Standard)
Dimensiune / Dimensiune 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm) Serie SiT8208
Evaluări - ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz 4-SMD, No Lead producție LVCMOS
Temperatura de Operare -40°C ~ 85°C Tipul de montare Surface Mount
Înălțime - așezată (Max) 0.039" (1.00mm) Funcţie Enable/Disable
Frecvență Stabilitate ±50ppm Frecvență 24MHz
descriere detaliata 24MHz XO (Standard) LVCMOS Oscillator 3.3V Enable/Disable 4-SMD, No Lead Curent - aprovizionare (Max) 33mA
Curent - furnizare (dezactivare) (Max) 31mA Rezonator de bază MEMS