SIT8208AI-33-33S-50.000000T
SiTimeSiTime
SIT8208AI-33-33S-50.000000T Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: SIT8208AI-33-33S-50.000000T
Producator / Marca: SiTime
Descrierea produsului OSC MEMS 50.0000MHZ LVCMOS SMD
Foi de date: SIT8208AI-33-33S-50.000000T.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
3000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile SIT8208AI-33-33S-50.000000T
Număr parc SIT8208AI-33-33S-50.000000T Producător SiTime
Descriere OSC MEMS 50.0000MHZ LVCMOS SMD Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 98209 pcs Fișa cu date SIT8208AI-33-33S-50.000000T.pdf
Tensiune - Aprovizionare 3.3V Tip XO (Standard)
Dimensiune / Dimensiune 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm) Serie SiT8208
Evaluări - ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz 4-SMD, No Lead producție LVCMOS
Temperatura de Operare -40°C ~ 85°C Tipul de montare Surface Mount
Înălțime - așezată (Max) 0.032" (0.80mm) Funcţie Standby (Power Down)
Frecvență Stabilitate ±50ppm Frecvență 50MHz
descriere detaliata 50MHz XO (Standard) LVCMOS Oscillator 3.3V Standby (Power Down) 4-SMD, No Lead Curent - aprovizionare (Max) 33mA