SIT8208AI-31-18E-75.000000X
SiTimeSiTime
SiTime
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: SIT8208AI-31-18E-75.000000X
Producator / Marca: SiTime
Descrierea produsului -40 TO 85C, 5032, 20PPM, 1.8V, 7
Foi de date: SIT8208AI-31-18E-75.000000X.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
250 pcs
  • Mesaj
Specificațiile SIT8208AI-31-18E-75.000000X
Număr parc SIT8208AI-31-18E-75.000000X Producător SiTime
Descriere -40 TO 85C, 5032, 20PPM, 1.8V, 7 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 51538 pcs Fișa cu date SIT8208AI-31-18E-75.000000X.pdf
Tensiune - Aprovizionare 1.8V Tip XO (Standard)
Dimensiune / Dimensiune 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm) Serie SiT8208
Evaluări - ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz 4-SMD, No Lead producție LVCMOS, LVTTL
Temperatura de Operare -40°C ~ 85°C Tipul de montare Surface Mount
Înălțime - așezată (Max) 0.032" (0.80mm) Funcţie Enable/Disable
Frecvență Stabilitate ±20ppm Frecvență 75MHz
descriere detaliata 75MHz XO (Standard) LVCMOS, LVTTL Oscillator 1.8V Enable/Disable 4-SMD, No Lead Curent - aprovizionare (Max) 31mA
Curent - furnizare (dezactivare) (Max) 30mA Rezonator de bază MEMS