SIT8208AI-23-28S-65.000000T
Prezentarea produsului
Număr parc: SIT8208AI-23-28S-65.000000T
Producator / Marca: SiTime
Descrierea produsului -40 TO 85C, 3225, 50PPM, 2.8V, 6
Foi de date: SIT8208AI-23-28S-65.000000T.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
3000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile SIT8208AI-23-28S-65.000000T
Număr parc SIT8208AI-23-28S-65.000000T Producător SiTime
Descriere -40 TO 85C, 3225, 50PPM, 2.8V, 6 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 88834 pcs Fișa cu date SIT8208AI-23-28S-65.000000T.pdf
Tensiune - Aprovizionare 2.8V Tip XO (Standard)
Dimensiune / Dimensiune 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) Serie SiT8208
Evaluări - ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz 4-SMD, No Lead producție LVCMOS, LVTTL
Temperatura de Operare -40°C ~ 85°C Tipul de montare Surface Mount
Înălțime - așezată (Max) 0.032" (0.80mm) Funcţie Standby (Power Down)
Frecvență Stabilitate ±50ppm Frecvență 65MHz
descriere detaliata 65MHz XO (Standard) LVCMOS, LVTTL Oscillator 2.8V Standby (Power Down) 4-SMD, No Lead Curent - aprovizionare (Max) 33mA