SIT8208AI-22-33E-38.000000T
SiTimeSiTime
SiTime
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: SIT8208AI-22-33E-38.000000T
Producator / Marca: SiTime
Descrierea produsului -40 TO 85C, 3225, 25PPM, 3.3V, 3
Foi de date: SIT8208AI-22-33E-38.000000T.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
3000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile SIT8208AI-22-33E-38.000000T
Număr parc SIT8208AI-22-33E-38.000000T Producător SiTime
Descriere -40 TO 85C, 3225, 25PPM, 3.3V, 3 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 80283 pcs Fișa cu date SIT8208AI-22-33E-38.000000T.pdf
Tensiune - Aprovizionare 3.3V Tip XO (Standard)
Dimensiune / Dimensiune 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) Serie SiT8208
Evaluări - ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz 4-SMD, No Lead producție LVCMOS, LVTTL
Temperatura de Operare -40°C ~ 85°C Tipul de montare Surface Mount
Înălțime - așezată (Max) 0.032" (0.80mm) Funcţie Enable/Disable
Frecvență Stabilitate ±25ppm Frecvență 38MHz
descriere detaliata 38MHz XO (Standard) LVCMOS, LVTTL Oscillator 3.3V Enable/Disable 4-SMD, No Lead Curent - aprovizionare (Max) 33mA
Curent - furnizare (dezactivare) (Max) 31mA Rezonator de bază MEMS