SIT8208AC-8F-33S-16.000000X
SiTimeSiTime
SiTime
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: SIT8208AC-8F-33S-16.000000X
Producator / Marca: SiTime
Descrierea produsului -20 TO 70C, 7050, 10PPM, 3.3V, 1
Foi de date: SIT8208AC-8F-33S-16.000000X.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
250 pcs
  • Mesaj
Specificațiile SIT8208AC-8F-33S-16.000000X
Număr parc SIT8208AC-8F-33S-16.000000X Producător SiTime
Descriere -20 TO 70C, 7050, 10PPM, 3.3V, 1 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 23567 pcs Fișa cu date SIT8208AC-8F-33S-16.000000X.pdf
Tensiune - Aprovizionare 3.3V Tip XO (Standard)
Serie SiT8208 Evaluări -
ambalare Tape & Reel (TR) Pachet / Caz 4-SMD, No Lead
producție LVCMOS, LVTTL Temperatura de Operare -20°C ~ 70°C
Tipul de montare Surface Mount Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Înălțime - așezată (Max) 0.039" (1.00mm)
Funcţie Standby (Power Down) Frecvență Stabilitate ±10ppm
Frecvență 16MHz descriere detaliata 16MHz XO (Standard) LVCMOS, LVTTL Oscillator 3.3V Standby (Power Down) 4-SMD, No Lead
Curent - aprovizionare (Max) 33mA Curent - furnizare (dezactivare) (Max) 70µA