SIT8208AC-83-18S-33.000000T
Prezentarea produsului
Număr parc: SIT8208AC-83-18S-33.000000T
Producator / Marca: SiTime
Descrierea produsului -20 TO 70C, 7050, 50PPM, 1.8V, 3
Foi de date: SIT8208AC-83-18S-33.000000T.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
3000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile SIT8208AC-83-18S-33.000000T
Număr parc SIT8208AC-83-18S-33.000000T Producător SiTime
Descriere -20 TO 70C, 7050, 50PPM, 1.8V, 3 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 88496 pcs Fișa cu date SIT8208AC-83-18S-33.000000T.pdf
Tensiune - Aprovizionare 1.8V Tip XO (Standard)
Serie SiT8208 Evaluări -
ambalare Tape & Reel (TR) Pachet / Caz 4-SMD, No Lead
producție LVCMOS, LVTTL Temperatura de Operare -20°C ~ 70°C
Tipul de montare Surface Mount Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Înălțime - așezată (Max) 0.039" (1.00mm)
Funcţie Standby (Power Down) Frecvență Stabilitate ±50ppm
Frecvență 33MHz descriere detaliata 33MHz XO (Standard) LVCMOS, LVTTL Oscillator 1.8V Standby (Power Down) 4-SMD, No Lead
Curent - aprovizionare (Max) 31mA Curent - furnizare (dezactivare) (Max) 10µA