SIT8208AC-33-33S-48.000000T
Prezentarea produsului
Număr parc: SIT8208AC-33-33S-48.000000T
Producator / Marca: SiTime
Descrierea produsului -20 TO 70C, 5032, 50PPM, 3.3V, 4
Foi de date: SIT8208AC-33-33S-48.000000T.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
3000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile SIT8208AC-33-33S-48.000000T
Număr parc SIT8208AC-33-33S-48.000000T Producător SiTime
Descriere -20 TO 70C, 5032, 50PPM, 3.3V, 4 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 101898 pcs Fișa cu date SIT8208AC-33-33S-48.000000T.pdf
Tensiune - Aprovizionare 3.3V Tip XO (Standard)
Dimensiune / Dimensiune 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm) Serie SiT8208
Evaluări - ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz 4-SMD, No Lead producție LVCMOS, LVTTL
Temperatura de Operare -20°C ~ 70°C Tipul de montare Surface Mount
Înălțime - așezată (Max) 0.032" (0.80mm) Funcţie Standby (Power Down)
Frecvență Stabilitate ±50ppm Frecvență 48MHz
descriere detaliata 48MHz XO (Standard) LVCMOS, LVTTL Oscillator 3.3V Standby (Power Down) 4-SMD, No Lead Curent - aprovizionare (Max) 33mA