SIT8208AC-2F-33E-10.000000T
SiTimeSiTime
SIT8208AC-2F-33E-10.000000T Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: SIT8208AC-2F-33E-10.000000T
Producator / Marca: SiTime
Descrierea produsului OSC MEMS 10.0000MHZ LVCMOS SMD
Foi de date: SIT8208AC-2F-33E-10.000000T.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
3000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile SIT8208AC-2F-33E-10.000000T
Număr parc SIT8208AC-2F-33E-10.000000T Producător SiTime
Descriere OSC MEMS 10.0000MHZ LVCMOS SMD Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 32665 pcs Fișa cu date SIT8208AC-2F-33E-10.000000T.pdf
Tensiune - Aprovizionare 3.3V Tip XO (Standard)
Dimensiune / Dimensiune 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) Serie SiT8208
Evaluări - ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz 4-SMD, No Lead producție LVCMOS
Alte nume SIT8208AC-2F-33E-10.00000T
SIT8208AC-2F-33E-10.00000T-ND
Temperatura de Operare -20°C ~ 70°C
Tipul de montare Surface Mount Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Înălțime - așezată (Max) 0.032" (0.80mm)
Funcţie Enable/Disable Frecvență Stabilitate ±10ppm
Frecvență 10MHz descriere detaliata 10MHz XO (Standard) LVCMOS Oscillator 3.3V Enable/Disable 4-SMD, No Lead
Curent - aprovizionare (Max) 33mA Curent - furnizare (dezactivare) (Max) 31mA