SIT8009BCF11-25N
SiTimeSiTime
SIT8009BCF11-25N Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: SIT8009BCF11-25N
Producator / Marca: SiTime
Descrierea produsului OSC PROG LVCMOS 2.25-2.75V SMD
Foi de date: SIT8009BCF11-25N.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Mesaj
Specificațiile SIT8009BCF11-25N
Număr parc SIT8009BCF11-25N Producător SiTime
cantitate valabila 26522 pcs Fișa cu date SIT8009BCF11-25N.pdf
Tensiune - Aprovizionare 2.25 V ~ 2.75 V Tip XO (Standard)
Spread Spectrum Bandwidth - Dimensiune / Dimensiune 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm)
Serie SiT8009B Evaluări -
producție HCMOS, LVCMOS Temperatura de Operare -20°C ~ 70°C
Tipul de montare Surface Mount Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Înălţime 0.032" (0.80mm)
Funcţie - Frecvență Stabilitate (Total) ±20ppm
Frecvență Stabilitate ±20ppm descriere detaliata XO (Standard) HCMOS, LVCMOS 115MHz ~ 137MHz Programmable Oscillator 2.25 V ~ 2.75 V 4-SMD, No Lead
Curent - aprovizionare (Max) 6.4mA Curent - furnizare (dezactivare) (Max) 4.2mA
Rezonator de bază MEMS Interval de frecvență disponibil 115MHz ~ 137MHz