SIT8008BIU2-25N
SiTimeSiTime
SIT8008BIU2-25N Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: SIT8008BIU2-25N
Producator / Marca: SiTime
Descrierea produsului OSC PROG LVCMOS 2.5V 20PPM SMD
Foi de date: 1.SIT8008BIU2-25N.pdf2.SIT8008BIU2-25N.pdf3.SIT8008BIU2-25N.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Mesaj
Specificațiile SIT8008BIU2-25N
Număr parc SIT8008BIU2-25N Producător SiTime
Descriere OSC PROG LVCMOS 2.5V 20PPM SMD Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
Tensiune - Aprovizionare 2.5V Tip XO (Standard)
Spread Spectrum Bandwidth - Dimensiune / Dimensiune 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Serie SiT8008B Evaluări -
Tip programabil Programmed by Digi-Key (Enter your frequency in Web Order Notes) ambalare Bulk
Pachet / Caz 4-SMD, No Lead producție LVCMOS
Temperatura de Operare -40°C ~ 85°C Tipul de montare Surface Mount
Înălţime 0.032" (0.80mm) Funcţie -
Frecvență Stabilitate (Total) ±20ppm Frecvență Stabilitate -
descriere detaliata XO (Standard) LVCMOS 1MHz ~ 110MHz Programmable Oscillator 2.5V 4-SMD, No Lead Curent - aprovizionare (Max) 4.2mA
Curent - furnizare (dezactivare) (Max) 4.2mA Rezonator de bază MEMS
Interval de frecvență disponibil 1MHz ~ 110MHz