SIT8008BIR83-33E-50.000000Y
SiTIMESiTIME
SIT8008BIR83-33E-50.000000Y Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: SIT8008BIR83-33E-50.000000Y
Producator / Marca: SiTime
Descrierea produsului OSC MEMS 50.0000MHZ LVCMOS SMD
Foi de date: SIT8008BIR83-33E-50.000000Y.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile SIT8008BIR83-33E-50.000000Y
Număr parc SIT8008BIR83-33E-50.000000Y Producător SiTIME
Descriere OSC MEMS 50.0000MHZ LVCMOS SMD Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 123813 pcs Fișa cu date SIT8008BIR83-33E-50.000000Y.pdf
Tip MEMS (Silicon) Dimensiune / Dimensiune 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Shell Style 3.3V Serie SiT8008B
Starea RoHS Tape & Reel (TR) Evaluări -
Polarizare 4-SMD, No Lead producție Enable/Disable
Temperatura de Operare -40°C ~ 85°C Tipul de montare Surface Mount
Înălțime - așezată (Max) 0.039" (1.00mm) Frecvența toleranței ±50ppm
Frecvență - ieșire 1 4.2mA Frecvență 50MHz
Descriere extinsă 50MHz LVCMOS MEMS (Silicon) Oscillator Surface Mount 3.3V 4.5mA Enable/Disable Descriere OSC MEMS 50.0000MHZ LVCMOS SMD
Curent - aprovizionare (Max) LVCMOS Curent - furnizare (dezactivare) (Max) 4.5mA