SIT8008BIL83-33E-16.000000T
SiTimeSiTime
SIT8008BIL83-33E-16.000000T Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: SIT8008BIL83-33E-16.000000T
Producator / Marca: SiTime
Descrierea produsului OSC MEMS 16.0000MHZ LVCMOS SMD
Foi de date: SIT8008BIL83-33E-16.000000T.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
3000 pcs
6000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile SIT8008BIL83-33E-16.000000T
Număr parc SIT8008BIL83-33E-16.000000T Producător SiTime
Descriere OSC MEMS 16.0000MHZ LVCMOS SMD Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 166650 pcs Fișa cu date SIT8008BIL83-33E-16.000000T.pdf
Tensiune - Aprovizionare 3.3V Tip XO (Standard)
Dimensiune / Dimensiune 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm) Serie SiT8008B
Evaluări - ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz 4-SMD, No Lead producție HCMOS, LVCMOS
Alte nume 1473-31253-2
SIT8008BIL83-33E-16.000000T-ND
SIT8008BIL83-33E-16.00000T
SIT8008BIL83-33E-16.00000T-ND
Temperatura de Operare -40°C ~ 85°C
Tipul de montare Surface Mount Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Înălțime - așezată (Max) 0.039" (1.00mm)
Funcţie Enable/Disable Frecvență Stabilitate ±50ppm
Frecvență 16MHz descriere detaliata 16MHz XO (Standard) HCMOS, LVCMOS Oscillator 3.3V Enable/Disable 4-SMD, No Lead
Curent - aprovizionare (Max) 4.5mA Curent - furnizare (dezactivare) (Max) 4.2mA