SIT8008BIF11-18S-36.000000E
SiTimeSiTime
SIT8008BIF11-18S-36.000000E Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: SIT8008BIF11-18S-36.000000E
Producator / Marca: SiTime
Descrierea produsului OSC MEMS 36.0000MHZ LVCMOS SMD
Foi de date: SIT8008BIF11-18S-36.000000E.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile SIT8008BIF11-18S-36.000000E
Număr parc SIT8008BIF11-18S-36.000000E Producător SiTime
Descriere OSC MEMS 36.0000MHZ LVCMOS SMD Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 136610 pcs Fișa cu date SIT8008BIF11-18S-36.000000E.pdf
Tensiune - Aprovizionare 1.8V Tip XO (Standard)
Dimensiune / Dimensiune 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm) Serie SiT8008B
Evaluări - ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz 4-SMD, No Lead producție HCMOS, LVCMOS
Temperatura de Operare -40°C ~ 85°C Tipul de montare Surface Mount
Înălțime - așezată (Max) 0.032" (0.80mm) Funcţie Standby (Power Down)
Frecvență Stabilitate ±20ppm Frecvență 36MHz
descriere detaliata 36MHz XO (Standard) HCMOS, LVCMOS Oscillator 1.8V Standby (Power Down) 4-SMD, No Lead Curent - aprovizionare (Max) 4.1mA