SIT8008BI-82-33S-80.000000Y
SiTimeSiTime
SIT8008BI-82-33S-80.000000Y Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: SIT8008BI-82-33S-80.000000Y
Producator / Marca: SiTime
Descrierea produsului OSC MEMS 80.0000MHZ LVCMOS SMD
Foi de date: 1.SIT8008BI-82-33S-80.000000Y.pdf2.SIT8008BI-82-33S-80.000000Y.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile SIT8008BI-82-33S-80.000000Y
Număr parc SIT8008BI-82-33S-80.000000Y Producător SiTime
Descriere OSC MEMS 80.0000MHZ LVCMOS SMD Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
Tensiune - Aprovizionare 3.3V Tip XO (Standard)
Dimensiune / Dimensiune 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm) Serie SiT8008B
Evaluări - ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz 4-SMD, No Lead producție HCMOS, LVCMOS
Temperatura de Operare -40°C ~ 85°C Tipul de montare Surface Mount
Înălțime - așezată (Max) 0.039" (1.00mm) Funcţie Standby (Power Down)
Frecvență Stabilitate ±25ppm Frecvență 80MHz
descriere detaliata 80MHz XO (Standard) HCMOS, LVCMOS Oscillator 3.3V Standby (Power Down) 4-SMD, No Lead Curent - aprovizionare (Max) 4.5mA