SIT8008BI-11-18S-50.000000
SiTimeSiTime
SIT8008BI-11-18S-50.000000 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: SIT8008BI-11-18S-50.000000
Producator / Marca: SiTime
Descrierea produsului OSC MEMS 50.0000MHZ LVCMOS SMD
Foi de date: 1.SIT8008BI-11-18S-50.000000.pdf2.SIT8008BI-11-18S-50.000000.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
135 pcs
  • Mesaj
Specificațiile SIT8008BI-11-18S-50.000000
Număr parc SIT8008BI-11-18S-50.000000 Producător SiTime
Descriere OSC MEMS 50.0000MHZ LVCMOS SMD Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
Tensiune - Aprovizionare 1.8V Tip XO (Standard)
Dimensiune / Dimensiune 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm) Serie SiT8008B
Evaluări - ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz 4-SMD, No Lead producție HCMOS, LVCMOS
Alte nume Q9542584A Temperatura de Operare -40°C ~ 85°C
Tipul de montare Surface Mount Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Înălțime - așezată (Max) 0.032" (0.80mm)
Funcţie Standby (Power Down) Frecvență Stabilitate ±20ppm
Frecvență 50MHz descriere detaliata 50MHz XO (Standard) HCMOS, LVCMOS Oscillator 1.8V Standby (Power Down) 4-SMD, No Lead
Curent - aprovizionare (Max) 4.1mA Curent - furnizare (dezactivare) (Max) 1.3µA
Rezonator de bază MEMS
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
SIT8008BI-11-18S-26.000000D
SIT8008BI-11-18S-26.000000D
Producători: SiTime
Descriere: OSC MEMS 26.0000MHZ LVCMOS SMD
In stoc: 155293 pcs
Descarca: SIT8008BI-11-18S-26.000000D.pdf
RFQ
SIT8008BI-11-18S-50.000000D
SIT8008BI-11-18S-50.000000D
Producători: SiTime
Descriere: OSC MEMS 50.0000MHZ LVCMOS SMD
In stoc: 132450 pcs
Descarca: SIT8008BI-11-18S-50.000000D.pdf
RFQ
SIT8008BI-11-18S-50.000000E
SIT8008BI-11-18S-50.000000E