SIT8008BCL82-33S-8.000000Y
SiTimeSiTime
SIT8008BCL82-33S-8.000000Y Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: SIT8008BCL82-33S-8.000000Y
Producator / Marca: SiTime
Descrierea produsului OSC MEMS 8.0000MHZ LVCMOS SMD
Foi de date: SIT8008BCL82-33S-8.000000Y.pdf
  • Mesaj
Specificațiile SIT8008BCL82-33S-8.000000Y
Număr parc SIT8008BCL82-33S-8.000000Y Producător SiTime
Descriere OSC MEMS 8.0000MHZ LVCMOS SMD Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 148258 pcs Fișa cu date SIT8008BCL82-33S-8.000000Y.pdf
Tensiune - Aprovizionare 3.3V Tip XO (Standard)
Dimensiune / Dimensiune 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm) Serie SiT8008B
Evaluări - ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz 4-SMD, No Lead producție HCMOS, LVCMOS
Temperatura de Operare -20°C ~ 70°C Tipul de montare Surface Mount
Înălțime - așezată (Max) 0.039" (1.00mm) Funcţie Standby (Power Down)
Frecvență Stabilitate ±25ppm Frecvență 8MHz
descriere detaliata 8MHz XO (Standard) HCMOS, LVCMOS Oscillator 3.3V Standby (Power Down) 4-SMD, No Lead Curent - aprovizionare (Max) 4.5mA