SIT8008BCA1-33N
SiTimeSiTime
SIT8008BCA1-33N Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: SIT8008BCA1-33N
Producator / Marca: SiTime
Descrierea produsului OSC PROG LVCMOS 3.3V 20PPM SMD
Foi de date: 1.SIT8008BCA1-33N.pdf2.SIT8008BCA1-33N.pdf3.SIT8008BCA1-33N.pdf
  • Mesaj
Specificațiile SIT8008BCA1-33N
Număr parc SIT8008BCA1-33N Producător SiTime
Descriere OSC PROG LVCMOS 3.3V 20PPM SMD Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
Tensiune - Aprovizionare 3.3V Tip XO (Standard)
Spread Spectrum Bandwidth - Dimensiune / Dimensiune 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm)
Serie SiT8008B Evaluări -
Tip programabil Programmed by Digi-Key (Enter your frequency in Web Order Notes) ambalare Bulk
Pachet / Caz 4-SMD, No Lead producție LVCMOS
Temperatura de Operare -20°C ~ 70°C Tipul de montare Surface Mount
Înălţime 0.032" (0.80mm) Funcţie -
Frecvență Stabilitate (Total) ±20ppm Frecvență Stabilitate -
descriere detaliata XO (Standard) LVCMOS 1MHz ~ 110MHz Programmable Oscillator 3.3V 4-SMD, No Lead Curent - aprovizionare (Max) 4.5mA
Curent - furnizare (dezactivare) (Max) 4.2mA Rezonator de bază MEMS
Interval de frecvență disponibil 1MHz ~ 110MHz