SIT8008AIT8-33S
SiTimeSiTime
SIT8008AIT8-33S Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: SIT8008AIT8-33S
Producator / Marca: SiTime
Descrierea produsului OSC PROG H/LV-CMOS 3.3V STBY SMD
Foi de date: 1.SIT8008AIT8-33S.pdf2.SIT8008AIT8-33S.pdf3.SIT8008AIT8-33S.pdf
  • Mesaj
Specificațiile SIT8008AIT8-33S
Număr parc SIT8008AIT8-33S Producător SiTime
Descriere OSC PROG H/LV-CMOS 3.3V STBY SMD Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
Tensiune - Aprovizionare 3.3V Tip XO (Standard)
Spread Spectrum Bandwidth - Dimensiune / Dimensiune 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Serie SiT8008 Evaluări -
Tip programabil Programmed by Digi-Key (Enter your frequency in Web Order Notes) ambalare Bulk
Pachet / Caz 4-SMD, No Lead producție HCMOS, LVCMOS
Temperatura de Operare -40°C ~ 85°C Tipul de montare Surface Mount
Înălţime 0.039" (1.00mm) Funcţie Standby
Frecvență Stabilitate (Total) - Frecvență Stabilitate ±20ppm
descriere detaliata XO (Standard) HCMOS, LVCMOS 1MHz ~ 110MHz Programmable Oscillator 3.3V Standby 4-SMD, No Lead Curent - aprovizionare (Max) 4.5mA
Curent - furnizare (dezactivare) (Max) 4.3µA Rezonator de bază MEMS
Interval de frecvență disponibil 1MHz ~ 110MHz