SIT8008AIL1-28E
SiTimeSiTime
SIT8008AIL1-28E Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: SIT8008AIL1-28E
Producator / Marca: SiTime
Descrierea produsului OSC PROG H/LV-CMOS 2.8V EN/DS
Foi de date: 1.SIT8008AIL1-28E.pdf2.SIT8008AIL1-28E.pdf3.SIT8008AIL1-28E.pdf
  • Mesaj
Specificațiile SIT8008AIL1-28E
Număr parc SIT8008AIL1-28E Producător SiTime
Descriere OSC PROG H/LV-CMOS 2.8V EN/DS Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
Tensiune - Aprovizionare 2.8V Tip XO (Standard)
Spread Spectrum Bandwidth - Dimensiune / Dimensiune 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm)
Temperatura de Operare -40°C ~ 85°C Tipul de montare Surface Mount
Înălţime 0.031" (0.79mm) Funcţie Enable/Disable
Frecvență Stabilitate (Total) - Frecvență Stabilitate ±20ppm
descriere detaliata XO (Standard) HCMOS, LVCMOS 1MHz ~ 110MHz Programmable Oscillator 2.8V Enable/Disable 4-SMD, No Lead Curent - aprovizionare (Max) 4.5mA
Curent - furnizare (dezactivare) (Max) 4mA Rezonator de bază MEMS
Interval de frecvență disponibil 1MHz ~ 110MHz