SIT8008AIF1-18E
SiTimeSiTime
SIT8008AIF1-18E Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: SIT8008AIF1-18E
Producator / Marca: SiTime
Descrierea produsului OSC PROG H/LV-CMOS 1.8V EN/DS
Foi de date: 1.SIT8008AIF1-18E.pdf2.SIT8008AIF1-18E.pdf3.SIT8008AIF1-18E.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Mesaj
Specificațiile SIT8008AIF1-18E
Număr parc SIT8008AIF1-18E Producător SiTime
Descriere OSC PROG H/LV-CMOS 1.8V EN/DS Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
Tensiune - Aprovizionare 1.8V Tip XO (Standard)
Spread Spectrum Bandwidth - Dimensiune / Dimensiune 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm)
Serie SiT8008 Evaluări -
Tip programabil Programmed by Digi-Key (Enter your frequency in Web Order Notes) ambalare Bulk
Pachet / Caz 4-SMD, No Lead producție HCMOS, LVCMOS
Temperatura de Operare -40°C ~ 85°C Tipul de montare Surface Mount
Înălţime 0.031" (0.79mm) Funcţie Enable/Disable
Frecvență Stabilitate (Total) - Frecvență Stabilitate ±20ppm
descriere detaliata XO (Standard) HCMOS, LVCMOS 1MHz ~ 110MHz Programmable Oscillator 1.8V Enable/Disable 4-SMD, No Lead Curent - aprovizionare (Max) 3.9mA
Curent - furnizare (dezactivare) (Max) 3.8mA Rezonator de bază MEMS
Interval de frecvență disponibil 1MHz ~ 110MHz