SIT8008AIB7-25E
SiTimeSiTime
SIT8008AIB7-25E Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: SIT8008AIB7-25E
Producator / Marca: SiTime
Descrierea produsului OSC PROG H/LV-CMOS 2.5V EN/DS
Foi de date: 1.SIT8008AIB7-25E.pdf2.SIT8008AIB7-25E.pdf3.SIT8008AIB7-25E.pdf
  • Mesaj
Specificațiile SIT8008AIB7-25E
Număr parc SIT8008AIB7-25E Producător SiTime
Descriere OSC PROG H/LV-CMOS 2.5V EN/DS Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
Tensiune - Aprovizionare 2.5V Tip XO (Standard)
Spread Spectrum Bandwidth - Dimensiune / Dimensiune 0.079" L x 0.063" W (2.00mm x 1.60mm)
Temperatura de Operare -40°C ~ 85°C Tipul de montare Surface Mount
Înălţime 0.031" (0.79mm) Funcţie Enable/Disable
Frecvență Stabilitate (Total) - Frecvență Stabilitate ±20ppm
descriere detaliata XO (Standard) HCMOS, LVCMOS 1MHz ~ 110MHz Programmable Oscillator 2.5V Enable/Disable 4-SMD, No Lead Curent - aprovizionare (Max) 4.5mA
Curent - furnizare (dezactivare) (Max) 4mA Rezonator de bază MEMS
Interval de frecvență disponibil 1MHz ~ 110MHz