SIT8008AI-73-33E-25.000000
SiTimeSiTime
SIT8008AI-73-33E-25.000000 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: SIT8008AI-73-33E-25.000000
Producator / Marca: SiTime
Descrierea produsului OSC MEMS 25.0000MHZ LVCMOS SMD
Preț de referință (în dolari SUA)
4 pcs
  • Mesaj
Specificațiile SIT8008AI-73-33E-25.000000
Număr parc SIT8008AI-73-33E-25.000000 Producător SiTime
Descriere OSC MEMS 25.0000MHZ LVCMOS SMD Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
Tensiune - Aprovizionare 3.3V Tip XO (Standard)
Dimensiune / Dimensiune 0.079" L x 0.063" W (2.00mm x 1.60mm) Serie SiT8008
Evaluări - ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz 4-SMD, No Lead producție LVCMOS
Alte nume Q9012986A Temperatura de Operare -40°C ~ 85°C
Tipul de montare Surface Mount Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Înălțime - așezată (Max) 0.032" (0.80mm)
Funcţie Enable/Disable Frecvență Stabilitate ±50ppm
Frecvență 25MHz descriere detaliata 25MHz XO (Standard) LVCMOS Oscillator 3.3V Enable/Disable 4-SMD, No Lead
Curent - aprovizionare (Max) 4.5mA Curent - furnizare (dezactivare) (Max) 4.2mA
Rezonator de bază MEMS
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
SIT8008AI-73-33E-20.000000G
SIT8008AI-73-33E-20.000000G
Producători: SiTime
Descriere: OSC MEMS 20.0000MHZ LVCMOS SMD
In stoc: 110732 pcs
Descarca: SIT8008AI-73-33E-20.000000G.pdf
RFQ
SIT8008AI-73-33E-25.000000D
SIT8008AI-73-33E-25.000000D
Producători: SiTime
Descriere: OSC MEMS 25.0000MHZ LVCMOS SMD
In stoc: 143510 pcs
Descarca: SIT8008AI-73-33E-25.000000D.pdf
RFQ
SIT8008AI-73-33E-25.000000G
SIT8008AI-73-33E-25.000000G
Descarca: SIT8008AI-73-33E-25.000000G.pdf
SIT8008AI-73-33E-25.000000E
SIT8008AI-73-33E-25.000000E