SIT8008AI-72-25E-25.000000G
SiTimeSiTime
SIT8008AI-72-25E-25.000000G Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: SIT8008AI-72-25E-25.000000G
Producator / Marca: SiTime
Descrierea produsului OSC MEMS 25.0000MHZ LVCMOS SMD
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Mesaj
Specificațiile SIT8008AI-72-25E-25.000000G
Număr parc SIT8008AI-72-25E-25.000000G Producător SiTime
Descriere OSC MEMS 25.0000MHZ LVCMOS SMD Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
Tensiune - Aprovizionare 2.5V Tip XO (Standard)
Dimensiune / Dimensiune 0.079" L x 0.063" W (2.00mm x 1.60mm) Serie SiT8008
Evaluări - ambalare Original-Reel®
Pachet / Caz 4-SMD, No Lead producție LVCMOS
Alte nume 1473-30560-6 Temperatura de Operare -40°C ~ 85°C
Tipul de montare Surface Mount Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Înălțime - așezată (Max) 0.032" (0.80mm)
Funcţie Enable/Disable Frecvență Stabilitate ±25ppm
Frecvență 25MHz descriere detaliata 25MHz XO (Standard) LVCMOS Oscillator 2.5V Enable/Disable 4-SMD, No Lead
Curent - aprovizionare (Max) 4.2mA Curent - furnizare (dezactivare) (Max) 4mA