SIT8008AI-71-18E-16.000000E
SiTimeSiTime
SIT8008AI-71-18E-16.000000E Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: SIT8008AI-71-18E-16.000000E
Producator / Marca: SiTime
Descrierea produsului OSC MEMS 16.0000MHZ LVCMOS SMD
  • Mesaj
Specificațiile SIT8008AI-71-18E-16.000000E
Număr parc SIT8008AI-71-18E-16.000000E Producător SiTime
Descriere OSC MEMS 16.0000MHZ LVCMOS SMD Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
Tensiune - Aprovizionare 1.8V Tip XO (Standard)
Dimensiune / Dimensiune 0.079" L x 0.063" W (2.00mm x 1.60mm) Serie SiT8008
Evaluări - ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz 4-SMD, No Lead producție LVCMOS
Temperatura de Operare -40°C ~ 85°C Tipul de montare Surface Mount
Înălțime - așezată (Max) 0.032" (0.80mm) Funcţie Enable/Disable
Frecvență Stabilitate ±20ppm Frecvență 16MHz
descriere detaliata 16MHz XO (Standard) LVCMOS Oscillator 1.8V Enable/Disable 4-SMD, No Lead Curent - aprovizionare (Max) 4.1mA
Curent - furnizare (dezactivare) (Max) 4mA Rezonator de bază MEMS