SIT8008AI-23-25S-20.000000E
SiTimeSiTime
SIT8008AI-23-25S-20.000000E Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: SIT8008AI-23-25S-20.000000E
Producator / Marca: SiTime
Descrierea produsului OSC MEMS 20.0000MHZ LVCMOS SMD
Preț de referință (în dolari SUA)
1000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile SIT8008AI-23-25S-20.000000E
Număr parc SIT8008AI-23-25S-20.000000E Producător SiTime
Descriere OSC MEMS 20.0000MHZ LVCMOS SMD Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
Tensiune - Aprovizionare 2.5V Tip XO (Standard)
Dimensiune / Dimensiune 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) Serie SiT8008
Evaluări - ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz 4-SMD, No Lead producție LVCMOS
Temperatura de Operare -40°C ~ 85°C Tipul de montare Surface Mount
Înălțime - așezată (Max) 0.032" (0.80mm) Funcţie Standby (Power Down)
Frecvență Stabilitate ±50ppm Frecvență 20MHz
descriere detaliata 20MHz XO (Standard) LVCMOS Oscillator 2.5V Standby (Power Down) 4-SMD, No Lead Curent - aprovizionare (Max) 4.2mA