SIT8008AI-13-33E-50.000000E
SiTimeSiTime
SIT8008AI-13-33E-50.000000E Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: SIT8008AI-13-33E-50.000000E
Producator / Marca: SiTime
Descrierea produsului OSC MEMS 50.0000MHZ LVCMOS SMD
Preț de referință (în dolari SUA)
1000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile SIT8008AI-13-33E-50.000000E
Număr parc SIT8008AI-13-33E-50.000000E Producător SiTime
Descriere OSC MEMS 50.0000MHZ LVCMOS SMD Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
Tensiune - Aprovizionare 3.3V Tip XO (Standard)
Dimensiune / Dimensiune 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm) Serie SiT8008