SIT8008AI-12-18E-90.000000G
SiTimeSiTime
SIT8008AI-12-18E-90.000000G Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: SIT8008AI-12-18E-90.000000G
Producator / Marca: SiTime
Descrierea produsului OSC MEMS 90.0000MHZ H/LV-CMOS
Preț de referință (în dolari SUA)
250 pcs
500 pcs
750 pcs
1250 pcs
2500 pcs
  • Mesaj
Specificațiile SIT8008AI-12-18E-90.000000G
Număr parc SIT8008AI-12-18E-90.000000G Producător SiTime
Descriere OSC MEMS 90.0000MHZ H/LV-CMOS Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
Tensiune - Aprovizionare 1.8V Tip XO (Standard)
Dimensiune / Dimensiune 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm) Serie SiT8008
Evaluări - ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz 4-SMD, No Lead producție HCMOS, LVCMOS
Alte nume 1473-1147-2 Temperatura de Operare -40°C ~ 85°C
Tipul de montare Surface Mount Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Înălțime - așezată (Max) 0.032" (0.80mm)
Funcţie Enable/Disable Frecvență Stabilitate ±25ppm
Frecvență 90MHz descriere detaliata 90MHz XO (Standard) HCMOS, LVCMOS Oscillator 1.8V Enable/Disable 4-SMD, No Lead
Curent - aprovizionare (Max) 3.9mA Curent - furnizare (dezactivare) (Max) 3.8mA