SIT5022AI-2CE-33N-250.000000X
SiTimeSiTime
SIT5022AI-2CE-33N-250.000000X Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: SIT5022AI-2CE-33N-250.000000X
Producator / Marca: SiTime
Descrierea produsului OSC TCXO 250.0000MHZ LVDS SMD
Foi de date: SIT5022AI-2CE-33N-250.000000X.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Mesaj
Specificațiile SIT5022AI-2CE-33N-250.000000X
Număr parc SIT5022AI-2CE-33N-250.000000X Producător SiTime
Descriere OSC TCXO 250.0000MHZ LVDS SMD Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 5356 pcs Fișa cu date SIT5022AI-2CE-33N-250.000000X.pdf
Tensiune - Aprovizionare 3.3V Tip TCXO
Dimensiune / Dimensiune 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm) Serie SiT5022
Evaluări - ambalare Cut Tape (CT)
Pachet / Caz 6-SMD, No Lead producție LVDS
Alte nume 1473-30190-1 Temperatura de Operare -40°C ~ 85°C
Tipul de montare Surface Mount Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Înălțime - așezată (Max) 0.032" (0.80mm) Funcţie -
Frecvență Stabilitate ±5ppm Frecvență 250MHz
descriere detaliata 250MHz TCXO LVDS Oscillator 3.3V 6-SMD, No Lead Curent - aprovizionare (Max) 55mA
Curent - furnizare (dezactivare) (Max) 35mA Rezonator de bază MEMS